Přehled vítězů

1. ročník
družstva
klub
disciplína
2006         M. Schoř BaC Kladno  
  M. Novák BaC Kladno  
  M. Erbenová BaC Kladno  
  F. Staněk       Týnec n. Sázavou  
  Ngoc Hieu Truong Vitry sur Seine  
  Leatitia Weiss Vitry sur Seine  
2. ročník
jednotlivci
klub
disciplína
2007 D. Skrčený BaC Kladno dvouhra muži
16 mužů Z. Janešová So Králův Dvůr dvouhra ženy
5 žen M. Schoř/V. Fridrich BaC Kladno čtyřhra muži
  Z. Janošová/I. Brychtová So Králův Dvůr čtyřhra ženy
  J. Filz/Z. Pelzlová SK Prosek/Spoje Praha mix
3. ročník
jednotlivci
klub
disciplína
2008 V. Fridrich BaC Kladno dvouhra muži
24 mužů M. Růžičková Jiskra Nejdek dvouhra ženy
5 žen M. Schoř/V. Fridrich BaC Kladno čtyřhra muži
  Z. Janošová/I. Brychtová So K. Dvůr/ SK jup. Plzeň čtyřhra ženy
  D. Skrčený/M. Růžičková BaC Kladno/Jiskra Nejdek mix
4. ročník
jednotlivci
klub
disciplína
2009 D. Skrčený BaC Kladno dvouhra muži
44 mužů L. Kolářová So Douravka dvouhra ženy
24 žen D.Skrčený/P.Hohenberger BaC Kl./SoČ. Budějovice čtyřhra muži
  M.Fartágová/N.Fridrichová SS Most/USK Plzeň čtyřhra ženy
  D. Skrčený/M. Erbenová BaC Kladno mix
5. ročník
jednotlivci
klub
disciplína
2010 D. Skrčený BaC Kladno dvouhra muži
33 mužů M. Erbenová BaC Kladno dvouhra ženy
19 žen M. Schoř/V. Fridrich BaC Kladno čtyřhra muži
  M. Erbenová/ M. Stárková BaC Kladno čtyřhra ženy
  D. Skrčený/ M. Erbenová BaC Kladno mix
6. ročník
jednotlivci
klub
disciplína
2011 Z. Sváta So Dobruška dvouhra muži
20 mužů M. Nesvedová TJ Jiskra Nejdek dvoluhra ženy
14 žen D. Skrčený/ J. Holeček BaC Kladno čtyřhra muži
  M.Nesvedová/N.Fridrichová Nejdek/USK Plzeň čtyřhra ženy
  J. Klimaj/M. Nesvedová TJ Jiskra Nejdek mix
7. ročník
jednotlivci
klub
disciplína
2012 J. Holeček BaC Kladno dvouhra muži
12 mužů M. Hončíková Ústí nad Labem dvouhra ženy
8 žen V. Fridrich/P. Hohenberger Kladno/Č. Budějovice     čtyřhra muži
  L. Krejčová/Z. Krásná So Králův Dvůr čtyřhra ženy
  M.Hončíková/P.Hohenberger Ústí n Labem/Č. Budějov. mix
8. ročník jednotlivci klub disciplína
2013 D. Skrčený             BaC Kladno dvouhra muži
22 mužů M. Hončíková Ústí nad Labem dvouhra ženy
14 žen J. Holeček/P. Hohenberger Kladno/Č. Budějovice čtyřhra muži
  M. Stárková/V. Toncarová BaC Kladno čtyřhra žen
  H. Hončíková/V. Fridrich BaC Kladno mix
9. ročník jednotlivci klub disciplína
2014 D. Skrčený BaC Kladno dvouhra muži
24 mužů L. Krejčová So Králův Dvůr dvouhra ženy
12 žen D. Skrčený/J. Filz Kladno/SK Prosek čtyřhra muži
  M.Erbenová/L. Krejčová Kladno/K. Dvůr čtyřhra ženy
  D. Skrčený/M. Erbenová Kladno mix
10. ročník jednotlivci klub disciplína
2015 D. Brabec So RadMet Praha dvouhra muži
25 mužů V. Ondášková Super Stars Most dvouhra ženy
15 žen P. Hohenberger/R. Weinzettl Č. Buděj/Arion Praha čtyřhra muži
  H. Hončíková/V. Ondášková Kladno/Most         čtyřhra žen
  M. Teller/S. Königsmarková So RadMet/Plzeň mix
11. ročník jednotlivci klub disciplína
2016 J. Holeček BK Králův Dvůr dvouhra muži
21 mužů A. Nováčková USK Plzeň dvouhra ženy
14 žen D. Skrčený/M. Teller Kladno/RadMet Pha čtyřhra muži
  M. Hončíková/J. Panochová Kladno/Astra Pha čtyřhra ženy
  J.Holeček/A. Nováčková Králův D./USK Plzeň mix
12. ročník jednotlivci klub disciplína
2017 M. Prokeš SK Dobrá Voda dvouhra muži
21 mužů A. Nováčková USK Plzeň dvouhra žen
14 žen D. Skrčený/O. Pokorný BaC Kladno čtyřhra muži
  P. Janošová/S. Königsmarková Hamr Pha/TJ Bílá Hora Plzeň čtyřhra žen
  M. Teller/S. Königsmarková So RadMet/Plzeň mix

 

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno