ZBRKLÉ KLATOVY

24.04.2017 14:54

Dne 8. 4. vyrazila šestičlenná výprava ve složení: Verča, Mirča, Monča, Jirka, Tom a Bobo společně s Oldřiškou na turnaj do Klatov. Na tomto turnaji se hrály pouze párové disciplíny. Sraz byl nejpozději v 8:45, ovšem pro Boba s Mončou to byl teprve začátek cesty. Po dlouhém hledání správné haly v Klatovech, přijela tato dvojice skoro o hodinu později. Naštěstí to nijak neovlivnilo jejich hru. V mixu jsme měli tři dvojice ve složení: Verča – Tom, Mirča – tréňa a Monča – Bobo. Všechny zápasy se hrály pouze na dva sety do 21 bodů. Nejzajímavější zápas byl jistě Kladenský duel, kdy proti sobě nastoupily dvojice Verča s Tomem a Mirča s tréňou. Po velmi napínavém souboji si výhru odnesla mladší dvojice (Verča – Tom). Monča a Bobo měli tu čest, že si zahráli poslední zápas turnaje proti dvojici Fuchsová – Dostál. V první setu zvítězila Kladenská dvojice s přehledem. Ovšem ve druhém setu byla značně viditelná únava a toho soupeř neváhal využít. Proto poslední zápas dne skončil remízou. Na stupních vítězů v mixu jsme měli hned dvě Kladenské dvojice. Na druhém místě se umístila Verča s Tomem a celý turnaj ovládli Monča s Bobem.

Ve čtyřhře jsme měli pouze dvě dvojice ve složení: Mirča – Monča a Tréňa – Bobo. Děvčata si vedla chvályhodně a bez ztráty jediného setu v této disciplíně zvítězila. V mužské čtyřhře byla o něco větší konkurence. I přesto bylo vybojováno krásné 4. místo.

autor: Monča D.