PRVNÍ GP C U15 A

17.09.2014 15:28

V neděli 14.9. jsme uspořádali první z postupových turnajů GPC U15. Našim svěřencům se podařilo potvrdit dobrou přípravu a zajistili si řadu postupů na GPA a také zisk důležitých bodů do žebříčku.

V mixu jsme seskládali páry, které se připravovali na letním soustředění, nebo se hráči připravují na soustředěních RSC. Žebříčkové postavení potvrdili Petra Janošová s Martinem Štětinou, když v krásném finále museli vybojovat vítězství proti Janu Holečkovi se Sonjou Schořovou. Další medailové umístění při svém prvním společném startu získala dvojice Vojta Dvořák s Verčou Čihákovou. Ve dvouhrách byla vidět nádherná utkání. Jak v kategorii dívek, tak v kategorii chlapců byl vidět obrovský posun vpřed. Pro kladenské barvy si postup vybojovala z 2. místa Peťa Janošová. Velmi dramatické sportovní chvíle přinesla chlapecké dvouhra. Čtvrtfinálové utkání svedlo dohromady Vojtu Dvořáka proti Míšovi Morávkovi. Kluci předvedli maximum své připravenosti, kdy v nastavení 3. setu zvítězil Vojta Dvořák. Ten pokračoval v nastoleném tempu badmintonových maratonů a na 3 sety bojoval o svůj postup do finále. V krásném utkání podlehl Vojta Dvořák Honzovi Holečkovi 21/19 ve 3. setu.

Ve čtyřhrách jsme měli želístka v ohni také a mále nám v dívčí čtyřhře pořádně vyhořela.  Postup si po hodně vydřeném výkonu zajistila Peťa Janošová se Sonjou Schořovou. Finálový boj o poslední postupové místo svedli účastníci našeho letního soustředění. Výškově zkušenější dvojice Martin Štětina s Honzou Holečkem udolali Vojtu Dvořáka s Míšou Morávkem.

Všem děkuji za předvedené výkony a hlavně nepolevovat, čeká nás příprava na další turnaje. Poděkování patří manželům Morávkovým a Dáše Dvořákové za velkou pomoc při obsluze hladových hráčů po celou dobu turnaje.

Vojta a jeho vstup na šikmou plochu vítězství..:)

Výsledkový formulář: GP C U15 Kladno 14_9_2014 formular_vysledku.xls (36352)