Rozpis utkání

 

Sdružený přebor družstev žáků U15

 

 

Systém soutěže:    Dlouhodobá soutěž ve třech hracích kolech.

                               Po prvním kole se vytvoří dvě skupiny podle výkonnosti (skupina o 1.-4.místo a skupina o 5.-8.místo), kde družstva budou spolu hrát turnajově každý s každým 2x. Nejlepší pražské a středočeské družstvo postupuje na MČR. Pokud se některé družstvo vzdá účasti, je nominace náhradníka dle RS právem STK ČBaS.

Utkání se hraje na 7 zápasů, družstvo uvedené v rozlosování jako první dodává míče.

Začátky turnajů jsou v 9:00 hodin (prezentace družstva v hale nejpozději do 8:45) - prosím dodržovat !!!) , pokud není v rozlosování uvedeno jinak.

 

 

Účastníci :             skupina A                                              skupina  B

                              

                               1. So Radotín Meteor                             5. Astra ZM Praha B

      2. Astra ZM Praha A                              6. Deltacar Benátky n.J A

                               3. Deltacar Benátky n.J B                      7. SK Prosek Praha               

                               4. BaC Kladno                                        8. So Nový Knín

                                                                                               

 

1. kolo 2.11.14 (NE)    Astra (skupina A)              1-4, 2-3/ 3-1, 4-2/ 1-2, 3-4

                                      Benátky (skupina B)          1-4, 2-3/ 3-1, 4-2/ 1-2, 3-4

 

Ve skupině hrají družstva každý s každým. První dvě družstva z každé skupiny postupují pro další kola do skupiny o 1.-4. místo;  družstva umístěná na 3.a 4.místě z každé skupiny budou v dalších kolech hrát o 5.-8.místo.          

 

2. kolo 10.-11.1.15       Prosek/Vinoř (SO) - skupina o 1.-4.místo

                                     

                                      2B-1A, 2A-1B / 2B-2A, 1A-1B / 1A-2A, 1B-2B

                                     

                                      Kladno (NE) - skupina o 5.-8.místo

                                     

                                      4B-3A, 4A-3B / 4B-4A, 3A-3B / 3A-4A, 3B-4B

 

3. kolo 22.3.15 (NE)    Vinoř - skupina o 1.-4.místo

                                                                      

                                      1A-2B, 1B-2A / 2A-2B, 1B-1A / 2A-1A, 2B-1B

                                     

                                      Benátky - skupina o 5.-8.místo

 

                                      3A-4B, 3B-4A / 4A-4B, 3B-3A / 4A-3A, 4B-3B

 

 

Pozn.: Hrají se vždy 2 utkání najednou á 2 kurty.

     

Vyhledávání

© BaC Kladno 2012

Vytvořeno editory BaC Kladno